Hayallerinin Peşinde Koşan Nazlı Ekici Kitaplara Konu Oldu!

Hayallerinin peşinde koşan ve ayak sağlığı alanında Türkiye'de önemli adımların atılmasında öncülük rolü üstlenen Nazlı Ekici, yazar Özay Türker tarafından kaleme alınan fark oluşturan 100 kadının yer aldığı kitaba girmeyi başardı.

Adana, Mersin ve İskenderun'da ayak sağlığı alanında faaliyet gösteren Podomania Ayak Sağlığını kuran ve kısa sürede alanında liderlik koltuğuna yükselen Nazlı Ekici'nin ayak sağlığı alanında ki ilk kitap çalışmasını da tamamlamak üzere olduğu bildirildi.

Adana'nın sosyal, kültürel ve iş dünyasının gelişimine katkıda bulunan ve yaptıklarıyla fark oluşturan seçkin kadınlar kitabında bir araya getiren Adana Dergicilik Sektörünün önemli isimlerinden Özay Türker Seyhan Otel'de düzenlenen ödül töreninde Nazlı Ekici'ye başarılarından dolayı günün anısına bir plaket verdi. Ayak sağlığı ile ilgili birçok soruna çözüm üreten, yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaya koyan Nazlı Ekici geçtiğimiz yıllarda bu alanda ilk modern tesisini hizmete sunarak Güneydoğulu hastaların sorunlarına çözüm üretmişti. Başarıların hiçbir zaman tesadüflere dayanmadığını ifade eden Podoatrist Nazlı Ekici başarıya giden yolu özetlerden "En Kısa Cevap Onu Yapmak düşüncesiyle bu yola girdiğimde duvar arkasını gören sayılı kişilerdendim. Fakat biliyordum azimle çıkılan hiçbir yol başarısızlıkla sonuçlanamazdı. Evet, adı konamasa da amaç aslında fark oluşturmaktı. Ve ben bugün başarının ve emeğin elle tutulur bir hale geldiğini bir kez daha görmekten gurur duyuyorum. Bu güzel kitabın ortaya çıkmasında büyük emeği geçen sevgili Özay hanıma ayrıca çok teşekkür ederim" dedi.