Hakkımızda

Hakkımızda

PODOMANIA, ayak sağlığı ve bakımı konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Sunduğumuz tüm hizmetlerin en uygun ve steril ortamda verilmesi ilk ve değişmez prensibimizdir. PODOMANİA sadece ayak sağlığı konusunda hizmet veren GÜNEY’deki tek kuruluştur. PODOMANIA paramedikal bir kuruluş olup, her türlü ayak problemlerinin teşhisi ve kendisi için tarif ettiği sınırlar içerisinde bu problemlerin giderilmesini amaçlar.

Vizyonumuz

Uygulamaları ile ayak sağlığı alanında öncü kuruluş olmak.

Misyonumuz

İyi, faydalı ayak sağlığı ürünleri temini ve hizmetleri sağlayarak yaşam kalitesini arttırmak.

Uzman Nazlı EKİCİ Hakkında

Nazlı Ekici 1975 yılı Bursa doğumlu olup, İlk, orta, lise ve üniversite öğrenimini Bursa’da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu.

Meslek yaşamına 1998 yılında Kybele Güzellik merkezini kurarak başladı. Orada önceliğini el - ayak bakımı üzerinde yoğunlaştırdı. Daha sonra bu hususun çok önemli bir alan olduğunu gördü ve kendisini bu konuda geliştirmeye karar verdi.

Ayak sağlığı ile ilgili Almanya’ da faaliyet gösteren dünyaca ünlü Ruck, Berchtold, Gerlach, Süda, Enstitü + Firmalarda uygulamalı eğitim süreçlerini üstün başarı ile tamamlamış ve bu alanda uluslar arası geçerliliği olan bir çok sertifika almıştır.

Nazlı Ekici, Bursa’ya döndükten sonra, Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü ve çeşitli meslek odalarının düzenlemiş olduğu kurs ve seminerlerde, yurtdışında kazanmış olduğu tecrübelerin ışığında, eğitmen olarak görev yapıp, bir çok meslektaşının işyerinde bir ayak sağlığı bölümü oluşturulmasının öncülüğünü yaparak bir ilke imza atmıştır.

Ayak sağlığı konusunda kendisini gerek Almanya’da gerek se İstanbul’da LCC Enstitüsünde ve İASM Enstitü Firmalarında katıldığı eğitim ve seminerlerle geliştirmeye devam etti. Bu vesile ile de bir çok meslektaşının Anadolu’nun çeşitli illerinde ayak sağlığı merkezi açmalarına öncülük yaptı.

2008 yılında bir vesile ile Adana’ya yerleşti. Artık amacı belliydi ve hedefini de çizmişti. Sektöründe ulusal bir marka olma hedefi ile yola çıkan Nazlı Ekici, 2008 yılının sonunda Podomania Ayak Sağlığı Merkezini Adana’da açtı. Çevre illerden gelen hastaların yoğun talepleri doğrultusunda farklı tarihlerde Gaziantep, İskenderun ve Mersin’de Podomania Ayak Sağlığı Merkezi şubelerini hizmete açtı. “Sağlıklı Nesiller Sağlıklı Ayaklarla geleceği kucaklar” sloganıyla Türkiye’de bir ilki başlatan Nazlı Ekici, çocuklara yönelik muayene ve bakımlerin önemini ebeveynlere aktarmanın insani ve önemli bir görev olacağının idraki içerisinde okullarda seminerler düzenleyerek konferanslar verdi.

Nazlı Ekici, “Uygulamaları ile ayak sağlığı alanında öncü kuruluş olmak” vizyonu ve “İyi, faydalı ayak sağlığı ürünleri ve hizmetleri sağlayarak, yaşam kalitesini arttırmak.” misyonu ile hareket ederek, ayak sağlığı konusundaki konferanslarına ve diğer illerde de hedeflenen tarihlerde yeni şubeler açmaya devam edecektir.